ما هستیم در: هر روز هفته 24 ساعته
  • تماس با ما

    09358301192

  • ایمیل

    info@peykwash.com

 مزایا و معایب کارواش بخار

مزایا و معایب کارواش بخار

شستشوی داخل ماشین ( اتاق ) موتورشویی ، درها و هر جایی که فکر کنید توسط دستگاه کارواش بخار قابل شتسشو میباشد . اما سوال اینجاست که ایا کارواش بخارشوی فقط مخصوص ماشین است ؟ جواب نخیر است چرا که با استفاده از این دستگاه می توانید هر کجا که نیاز به شستشو بود استفاده کنید قدرت پاک کنندگی دستگاه کارواش بخار نانو به قدری زیاد می باشد که تمام چربی ها و کثیفی ها را از بین می برد . این دستگاه کارواش نانو در دو مدل کارواش بخار ثایت و کارواش بخار سیار تولید میشود که می توانید با استفاده از مدل سیار به هر جا این دستگاه را ببرید . کارواش بخار با اتصال به منبع آب و با پر کردن مخزنش اقدام به تولید بخار کرده که با قدرت و سرعت بسیار زیاد از طریق نازل های های به بیرون پاشیده می شود . کارواش بخار را هم می توان به صورت خانگی و هم صنعتی استفاده نمود لیست قیمت این محصول را از طریق تماس استعلام نمایید .

کارواش بخار

در این مقاله قصد داریم به مزایا کارواش بخار بپردازیم البته در این بین به معایب احتمالی کارواش بخار نیز خواهیم پرداخت پس در ادامه با ما همراه باشید .

دستگاه کارواش بخار امروزه اکثر کارواش داران برای افزایش کیفیت شستشو و کاهش هزینه های مصرف آب اقدام به خرید و نصب کارواش بخار کرده اند که این امر نیز بسیار سودمند خواهد بود . کارواش نانو بخار با شستشوی بسیار بیشتر به تمام قسمت های خودرو نفوذ کرده و تمام قسمت های خودرو را شستشو می دهد . با توجه به این که کارواش بخارشوی تمام روغنها و چربی ها موجود در ماشین را تمیز میکند همین امر باعث ماندگاری بیشتر در تمیزی خودرو می شود . برای تهیه دستگاه کارواش بخار نانو صنایع ماشین سازی فناوران تماس بگیرید .

– کارواش های قدیمی و آبی توانایی شستشوی صندلی ها و توشویی ماشین را بدین صورت که کارواش بخار انجام میدهد ، ندارند . به همین جهت نیاز به به بخارشویی همیشه وجود دارد . و تقاضای مشتریان در حال افزایش میباشد . کیفیت شستشو با کارواش بخار حرف اول است .تمام کسانی که ماشین خود را برای شستشو می آورند این مهم یعنی کیفیت شستشو در اولویت آنهاست . قدرت بالای شستشو و نقاط ریز و نقاطی که امکان دسترسی به آنها نیست مانند کانال کولرها و جلوپنجره و لای دربها و… تمام نقاط دست نیافتنی .

مزایا کارواش بخار

برخی ها می گویند دمالی بالای کارواش بخار به خودرو آسیب می رساند که باید گفت : رنگ کوره ای ماشین تا ۴۰۰ درجه حرارت را میتواند تحمل کند و خودرو هایی که بتازگی رنگ شده اند تا ۲۵۰ درجه . در حالی که کارواش بخار ۱۲۰ درجه حرارت دارد و مسیری که طی میکند تا به انتهای شلنگ برسد به شدت افت دما پیدا میکند به نحوی که حتی مشکلی بر روی قطعات فایبر گلاس هم بوجود نمی آورد .

– مصرف آب کمتر : کارواش بخار نسبت به سایر کارواش ها از مصرف آب بسیار پایینی برخوردار می باشد . با پر کردن مخزن آب کارواش بخار می توانید چندین خودرو را شستشو دهید و از آن لذت ببرید .

– از بین برنده ی باکتری ها و بوی بد داخل ماشین : همیشه بعد از مدتی داخل ماشین پر از گرد و غبار میشود این گرد و غبار به جاهای نفوذ میکنند که دست نمیتواند انها را پاک کند مثلا جای کولر اما ایا می توان با کارواش آب این قسمت ها را شستشو داد جواب خیر است بر همین اساس کارواش بخار وارد کار شده و با نفوذ به این قسمت های مشکل ماشین را تمیز میکنند . در اکثر موارد از داخل ماشین بوی نامطبوعی می آید که با کارواش بخار داخل ماشین این بو از بین می رود .

– پولیش خودرو : بله پولیش با توجه به قدرت این نوع کارواش بخار به راحتی سطح ماشین را از هر نوع کثیفی و چربی پاک کرده و به رنگ ماشین جلایی دوباره میدهد .

– بدون نیاز به مواد شوینده و … : در استفاده از کارواش بخار به هیچ چیزی نیاز ندارید و تنها کافیست دستگاه کارواش نانو بخار را به برق زده اقدام به پاک کردن ماشین کنید . بعد از شستشو با این نوع کارواش حتما شگفت زده خواهید شد .

معایب کارواش نانو بخار

معایب کارواش بخار : اگر انصاف را در نظر بگیریم ما نتوانستیم هیچ عیبی برای کارواش نانو بخار پیدا کنیم . و هم چنین بازخوردهایی که از مشتریان خود داشته ایم همگی رضایت کامل از کارواش بخار را داشتند . اگر شما در استفاده از کارواش بخار به عیبی برخورد کرده اید از طریق همین صفحه و قسمت ارسال نظرات آن را با ما در میان بگذارید .

البته هیچ چیزی بدون عیب نیست و شاید کارواش بخار نیز دارای معایبی باشد . اما ما نتوانستیم عیبی برای این دستگاه پیدا کنیم معایب کارواش نانو بخار در حقیقت صفر است . برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید.

پاسخ بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کارواش سیار