10 سال تجربه

با توجه به نیاز روز افزون کشورمان در حوزه خدمات آنلاین کارواش، مجموعه پیک واش در سال 1390 آغاز به کار کرد. راهبرد اصلی مجموعه پیک واش حرکت در مسیر مشتری مداری است. کلیه کارکنان این مجموعه تمام تلاش خود را برای عرضه خدمات آنلاین کارواش با کیفیت بالا و رضایت مشتریان به کار گرفته اند

افتخار ما

پیک واش با داشتن تجهیزات مدرن و به‌روز همچنین نیروهایی حرفه‌ای درزمینهٔ کارواش توانسته است خدمات باکیفیتی را به مشتریان ارائه دهد و باعث جلب رضایت مشتریان و همچنین وفاداری آن‌ها شود.

یک واش با بهره گیری از تکنولوژی روز دنیا و با استفاده از مواد با کیفیت بالا، با کیفیت ترین سرویس را ارائه می کند

ماموریت ما

پیک واش برای شما؛ سادگی، آرامش خاطر،
اطمینان و اعتماد، صرفه‌جویی در هزینه و زمان و قابلیت مقایسه کیفیت خدمات را به ارمغان آورده و به شما قابلیت برنامه ریزی یا دریافت خدمات فوری/اورژانسی و آن هم در محل شما را ارایه می‌دهد.
مجموعه ما مفتخر است که راه حلی نوین جهت ارائه خدمات کارواش با کیفیت را از طریق ثبت سفارش با سایت به منظور سهولت بیشتر برای شما مشتریان عزیز به ارمغان آورده است.

 

هدف ما

کارواش سیار خدمتی نوین در دنیای آنلاین میباشد که با هدف خدمت رسانی به سبک زندگی امروز راه اندازی شده است. از آنجا که مسئله زمان امری بسیار مهم محسوب می شود و حضور فیزیکی برای دریافت برخی از خدمات به ناچار لازم می باشد، مجموعه پیک واش سعی بر این دارد تا این حضور را به حداقل ممکن رسانده و مسئله زمان را تا حدودی برای مشتریان عزیز حل نماید.

پیک واش در سال 1390 تاسیس شد

نکته بعدی در مورد متن ساختگی لورم ایپسوم این است که بعضی از طراحان وبسایت و گرافیست کاران بعد از آنکه قالب و محتوای.

530

مشتریان راضی

100%

مهارت در کار

530

پروژه های ما

تیم حرفه ای

 امین خورشیدی

امین خورشیدی

کارواش کار

4

سال تجربه6

پروژه های انجام شده800

 امیر دیبا

امیر دیبا

کارواش کار

4

سال تجربه4

پروژه های انجام شده550

 مجتبی رحمتی

مجتبی رحمتی

کارواش کار

4

سال تجربه4

پروژه های انجام شده500